«Atgal
Titulinis »

Taisyklės

I. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios internetinės parduotuvės www.sapnuok.lt (toliau – „Parduotuvė“) naudojimosi taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato pirkėjo (toliau – „Pirkėjas“) ir pardavėjo (Romos Atminienės, dirbančios pagal individualios veiklos pažymą  Nr. 199190 , toliau – „Pardavėjas“) teises ir pareigas, prekių įsigijimo, apmokėjimo sąlygas, pristatymo ir grąžinimo tvarką, šalių atsakomybę ir kitas nuostatas.

1.2. Taisyklės yra taikomos, kai Pirkėjas bet kokiu būdu ar forma naudojasi Parduotuve.

1.3. Pirkėjas, užsakymo metu pažymėjęs varnele laukelį „Sutinku su taisyklėmis“ patvirtina, jog įdėmiai perskaitė visas Taisykles, suprato jų turinį ir be jokių išlygų sutinka su visomis Taisyklėse išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis.

1.4. Pardavėjas pasilieka teisę keisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos teisės aktus. Pirkėjo užsakymai, pateikti iki Taisyklių pakeitimo, įvykdomi pagal užsakymo pateikimo metu galiojančias Taisykles.

1.5. Naudodamasis Parduotuve Pirkėjas patvirtina, kad yra pilnametis arba gavo savo tėvų ar globėjų leidimą naudotis Parduotuve. Tėvai ar globėjai, davę leidimą naudotis Parduotuve bet kuriam nepilnamečiui, yra patys atsakingi už Taisyklių laikymąsi.

1.6. Visos teisės į Parduotuvę ir joje esančius kūrinius yra saugomos. Joks Parduotuvėje esantis turinys ar informacija negali būti atgaminamas, padaromas viešai prieinamu arba platinamas be išankstinio raštiško Pardavėjo sutikimo.

  

 

II. Privatumo politika

2.1. Pirkėjas, užsisakydamas prekes ar registruodamasis, užpildo užsakymo formą, kurioje pateikiami pristatymui reikalingi asmeniniai Pirkėjo duomenys: vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris ir prekių pristatymo adresas.

2.2. Pirkėjo registracijoje pateikti duomenys yra naudojami išskirtinai tik prekių pardavimui, užsakymo apdorojimui ir pristatymui. 

2.3. Pardavėjas užtikrina, jog registracijos metu pateiktas elektroninis paštas, telefonas ar adresas ar kt. duomenys nebus naudojami rinkodaros tikslais.

2.4. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti informacijos apie Pirkėją tretiesiems asmenims, išskyrus asmenims, teikiantiems su Pirkėjo užsakymo pateikimu, vykdymu ar pristatymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

 

 

III. Sutarties sudarymas

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, suformavęs prekių krepšelį, įvykdo užsakymą atlikdamas apmokėjimą.

3.2. Atlikęs apmokėjimą, Pirkėjas į savo registracijos metu pateiktą elektroninį paštą gauna Parduotuvės partnerio www.paysera.lt  (www.mokejimai.lt) laišką, patvirtinantį, jog apmokėjimas atliktas.

3.3. Parduotuvė informuoja Pirkėją elektroniniu paštu, kai užsakymo duomenys apdorojami ir užsakymas pateikiamas pristatymui.

3.4. Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartis yra registruojama ir saugoma Parduotuvės duomenų bazėje.

3.5. Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės dėl Mokejimai.lt sistemos (ši sistema administruojama "EVP International", UAB, Mėnulio g. 7, LT-04326, Vilnius, Lietuva; Įmonės kodas 300060819, PVM mokėtojo kodas LT100001261114), ar bankų,  kuriais buvo vykdomas Pirkėjo apmokėjimas Pardavėjui, nekokybiškų paslaugų ir dėl to kylančių nuostolių.

 

 

IV. Prekės ir jų kainos

4.1. Pardavėjas pasilieka teisę bet kada, nepranešęs Pirkėjui, keisti bet kokią informaciją apie prekes Parduotuvėje, įskaitant, bet neapsiribojant teise pakeisti Parduotuvės prekių sąrašą, aprašymus bei kainas.

4.2. Konkrečios prekės kaina yra nurodyta Parduotuvėje prie tos prekės aprašymo. Pardavėjas neįsipareigoja parduoti prekės tuo atveju, jei nurodyta kaina yra klaidinga ar prekės Pardavėjas neturi. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja per 2 darbo dienas susisiekti su Pirkėju ir grąžinti pinigus arba susitarti dėl prekės pakeitimo kita, analogiškos vertės preke.

4.3. Į prekės kainą nėra įskaičiuotas pristatymo mokestis. Pirkėjui pasirinkus pristatymo būdą Lietuvos paštu, pristatymo kaina yra 1.95€, o perkant tris prekes ir daugiau, pristatymas Lietuvos paštu yra nemokamas. Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, pristatymo kaina yra 4.5€

4.4. Pirkėjas atsiskaito už prekes naudodamasis elektronine bankininkyste. Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo suformuotą užsakymą.

 

 

V. Prekių grąžinimas

5.1. Parduotuvė prekių keitimo ir grąžinimo procedūrą nustato remdamasi Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymais „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ bei „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“.

5.2. Remiantis 5.1. punkte nurodytais įsakymais, Pirkėjas per 14 darbo dienų po prekių perdavimo dienos turi teisę grąžinti Parduotuvėje įsigytą kokybišką prekę (-es), bei atgauti už ją (-as) sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę (-es) kitomis, analogiškos vertės prekėmis. Prekes grąžinti būtina registruotu paštu arba kurjeriu. Jei keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas privalo jį sumokėti.

5.3. Keičiamos arba grąžinamos prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos, turi būti nesugadintos, nepraradusios savo vertės ir pateikiamos originalioje gamintojo pakuotėje, nepraradusioje prekinės išvaizdos. Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis. Prekės ar pakuotės išvaizdos pakitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakitimais.

5.4. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas laisvos formos prekės keitimo ar grąžinimo prašymas ir pirkimą Parduotuvėje įrodantis dokumentas.

5.5. Pardavėjas, gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę, per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

5.6. Grąžinant kokybišką prekę, išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, Pirkėjui nėra grąžinamos. Keičiamą ar grąžinamą prekę Pirkėjas pristato savo sąskaita.

5.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

5.8. Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė, jis turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti pakeisti netinkamos kokybės prekę kita, analogiškos vertės preke, arba atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Parduotuvė įsipareigoja apmokėti prekės grąžinimo Pardavėjui pašto paslaugas.

 

 

VI. Prekių pristatymas

6.1. Prekes pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas Lietuvos paštas arba Lpexpress kurjeris.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, nurodytu adresu Lietuvoje per 1-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę arba grąžinti pinigus.

6.3. Pirkėjas įsipareigoja užsakymo metu pateikti teisingą prekių pristatymo adresą ir telefono numerį.

6.4. Prekės Kurjeriu pristatomos nuo pirmadienio iki penktadienio Pirkėjo nurodytu adresu.

6.5. Prekės Lietuvos paštu pristatomos nuo pirmadienio iki šeštadienio Pirkėjo nurodytu adresu arba įteikiamos šiam adresui priklausančiame Lietuvos Pašto skyriuje.

6.6. Dėl Pirkėjo kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių, Kurjeris, neturėjęs galimybių pristatyti prekes, palieka Pirkėjo pašto dėžutėje pranešimą, su kuriuo Pirkėjas siuntą turi atsiimti pats. Pirkėjui neatsiėmus prekių per 15 dienų, prekės grąžinamos Pardavėjui.

6.7. Pirkėjas, atlikęs užsakymą ir pasirinkęs pristatymo būdą Lietuvos paštu įsipareigoja atsiimti prekes savo pašto skyriuje per 30 kalendorinių dienų. Pirkėjui neatsiėmus prekių per 30 kalendorinių dienų, jos grąžinamos Pardavėjui.

6.8. Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku ir Pardavėjas visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

6.9. Pardavėjui grąžinta prekė nebus pakartotinai siunčiama Pirkėjui.

6.10. Pardavėjas neatsako ir netikrina ar prekes atsiima būtent užsakyme paminėtas asmuo. Tai Pirkėjo atsakomybė.

6.11. Prekių atsiėmimo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę, ar siuntos pakuotė nėra suglamžyta, sušlapusi, suplėšyta ar kitokiu būdu išoriškai pažeista. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas privalo Kurjerio ar Pašto patektame siuntos pristatymo patvirtinime nurodyti pastebėtus trūkumus. Pirkėjas, neatlikęs šių veiksmų prie Kurjerio, neturi teisės reikšti jokių pretenzijų dėl prekių pažeidimų ir Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios dėl to kylančios atsakomybės.

 

 

VII. Komentarų rašymas

7.1. Visi Parduotuve besinaudojantys asmenys turi teisę rašyti komentarus ir pateikti savo nuomonę apie atitinkamą prekę.

7.2. Komentuodamas asmuo įsipareigoja, kad bet kokia jo pateikta informacija yra teisinga, tiksli, neapgaulinga ar kitaip neklaidinanti, nepažeidžianti Pardavėjo ar trečiųjų asmenų teisių, įstatymų ar kitų teisės reikalavimų, bei prisiima atsakomybę dėl savo veiksmų.

7.3. Komentarai patalpinami parduotuvėje patvirtinus Pardavėjui.

7.4. Pardavėjas pasilieka teisę komentarų nepatvirtinti ar juos panaikinti atskirai apie tai nepranešęs.

 

 

VIII. Pirkėjo teisės ir pareigos

 8.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes, gauti informacijos apie prekes ir reikšti savo nuomonę Parduotuvės Taisyklėse nustatyta tvarka.

8.2. Pirkėjas turi teisę keisti ar grąžinti prekes Taisyklėse numatyta tvarka.

8.3. Pirkėjas privalo atsiimti prekes Taisyklėse nustatyta tvarka. Jei Pirkėjas nurodo netikslius duomenis ar netinkamą adresą, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias pristatymo ir kitas papildomas išlaidas.

8.4. Pirkėjas privalo naudotis Parduotuve pagal paskirtį, nekenkdamas jos darbui ir stabiliam veikimui.

8.5. Pirkėjas įsipareigoja laikytis šių Taisyklių ir Lietuvos Respublikos įstatymų.

 

 

IX. Pardavėjo teisės ir pareigos

9.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti Parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir neįspėjęs apriboti ar sustabdyti Pirkėjui galimybę naudotis Parduotuve.

9.2.  Pardavėjas turi teisę laikinai arba iš viso nutraukti savo veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

9.3.  Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti tretiesiems asmenims Pirkėjo pateiktos informacijos ir duomenų, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus.

9.4. Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti Parduotuvėje įvairias akcijas ir vienašališkai, be atskiro įspėjimo pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet kokie akcijų sąlygų tvarkos pakeitimai ar panaikinimas galioja tik į priekį, t.y. nuo jų atlikimo momento.

9.5. Pardavėjas privalo laikytis šių Taisyklių ir Lietuvos Respublikos įstatymų

 

 

X. Šalių atsakomybė

10.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

10.2. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis Parduotuve.

10.3. Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų saugojimą ir neperdavimą tretiesiems asmenims. Jei Parduotuvėje teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie Parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju. Pirkėjas, praradęs prisijungimo duomenis, privalo tuojau pat informuoti apie tai Pardavėją.

10.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

10.5. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

 

 

XI. Baigiamosios nuostatos

11.1. Pardavėjas visus pranešimus Pirkėjui siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

11.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus teikia Parduotuvės skiltyje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

11.3. Taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

11.4. Nė viena šalis nebus atsakinga viena kitai, jei įsipareigojimų nevykdymo sąlygos atsirado dėl nuo šalių nepriklausančių aplinkybių ( Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. liepos 15 d. nutarimas Nr. 840, „Atleidimo nuo atsakomybės, esant nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėms, taisyklės“).

11.5.  Bet kokie šalių tarpusavio ginčai ar nesutarimai  sprendžiami derybomis. Šalims nesusitarus derybomis, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.