«Atgal
Titulinis »

Apie mus

Saldžiausių sapnų krautuvėlė www.sapnuok.lt veikia nuo 2010 metų.

 

Siūlome platų apatinio trikotažo miegui pasirinkimą Jums, mielosios. Aukštoms ir žemoms, lieknoms ir putlutėms, būsimoms ir esamoms mamytėms, norinčioms gundyti ir kuklutėms - turime pasiūlymų Jums visoms. Nuolat ir intensyviai dirbame, siekdami tiekti tik geriausią produkciją priimtinomis kainomis. Greitas ir malonus aptarnavimas, išskirtinis dėmesys kiekvienam pirkėjui, nuolaidos ir nuolat atnaujinamas prekių asortimentas!


Seksualūs naktinukai bei peniuarai viliokėms, jaukūs ir patogūs medvilniniai ar viskoziniai naktinukai - jaukumo ir komforto mėgėjoms.

 

Pas mus rasite ir didelį pižamų iš natūralių audinių pasirinkimą, tarp jų ir itin mūsų pirkėjų pamėgtas Muzzy firmos pižamytes. Na, o jaukiems vakarams siūlome gausų minkštų ir šiltučių chalatų asortimentą.


Nepamiršome ir nėštukių bei maitinančių mamyčių - siūlome itin gausų pasirinkimą pižamų bei naktinukų, specialiai pritaikytų kūdikio žindymui, bei nėštukių pilvukams. Maitinimui skirti naktinukai itin patogūs, komfortiški, tačiau nepamiršta ir tai, kad besilaukianti ir maitinanti moteris turi ne tik jaustis patogiai, bet ir išlikti žavi, gundanti ir moteriška. 

 

Kviečiame pasidairyti ir išsirinkti savo miego rūbelį!

 

Sapnuok.lt miego rūbų krautuvėlė priklauso Romai Atminienei, dirbančiai pagal individualios  veiklos pažymą  Nr. 199190. Atminienė Roma įregistruota Asmens duomenų valdytojų registre, suteiktas duomenų valdytojo identifikavimo kodas P6394.